بخشنامه ۱۸۵۹۰۸/۹۲ مورخ ۳۰/۱۰/۹۲ راجع به اساسنامه شرکت های تعاونی

///بخشنامه ۱۸۵۹۰۸/۹۲ مورخ ۳۰/۱۰/۹۲ راجع به اساسنامه شرکت های تعاونی

بخشنامه ۱۸۵۹۰۸/۹۲ مورخ ۳۰/۱۰/۹۲ راجع به اساسنامه شرکت های تعاونی

اداره کل محترم ثبت اسناد واملاک استان……………………

سلام علیکم

با احترام ، در راستای درخواست معاونت محترم امور تعاون ، وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بشماره نامه ۱۸۴۴۶۸ مورخ ۲۳/۱۰/۱۳۹۲ مبنی بر ایجاد رویه واحد در خصوص ثبت شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی  به استحضار می رساند :

قانون تاسیس شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی درمورخ ۲۸/۸/۱۳۸۹ بتصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و در اجرای ماده ۱۴ قانون مذکور ، اساسنامه نمونه شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی مصوب هیات وزیران مورخ ۲۶/۶/۱۳۹۱ نیز ابلاغ و در روزنامه رسمی منتشر گردیده است .  لذا بپیوست تصویر اساسنامه شرکت های تعاونی مذکور برای اقدامات ثبتی ارسال می گردد . همچنین درخواست تعیین نام شرکت های تعاونی مذکور صرفا با عنوان توسعه و عمران شهرستانی……….. پذیرش می گردد .

بدیهی است جهت ثبت شرکت های تعاونی مذکور ، رعایت سایر قوانین و مقررات و لزوم اخذ از وزارت تعاون و بررسی اوراق و مدارک  از جمله تقاضانامه و شرکت نامه و اساسنامه تکمیل شده ، مدارک هویتی و ابلاغی جهت تاسیس الزامی می باشد .

در پایان اعلام می دارد نمونه اساسنامه مصوب شرکت تعاونی توسعه وعمران شهرستانی در سایت اطلاع رسانی ثبت شرکت ها بنشانی http://sherkat.ssaa.ir جهت دسترسی عموم بارگذاری شده است .

 

مرتضی ادب

مدیر کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری

By | ۱۳۹۴-۷-۱ ۰۸:۳۵:۲۹ +۰۳:۳۰ شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۴|بخشنامه ها|۰ نظر

About the Author:

من مشاور حقوقی ثبت سفیر هستم. خوشحال می شوم بتوانم کمکتان کنم. شما می توانید سوالات خود را در قسمت های نظرات و یا بخش مشاوره وبسایت بپرسید. همچنین می توانید با شماره 88880727 021 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا عدد 1 را به 1000727 ارسال فرمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

نظر بدهید