بخشنامه ۱۹۳۵۳۲/۹۲ مورخ ۱۴/۱۱/۹۲ راجع به پالایش و اصلاح اقلام اطلاعاتی در سامانۀ شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور

///بخشنامه ۱۹۳۵۳۲/۹۲ مورخ ۱۴/۱۱/۹۲ راجع به پالایش و اصلاح اقلام اطلاعاتی در سامانۀ شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور

بخشنامه ۱۹۳۵۳۲/۹۲ مورخ ۱۴/۱۱/۹۲ راجع به پالایش و اصلاح اقلام اطلاعاتی در سامانۀ شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور

اداره کل محترم ثبت اسناد و املاک استان ……………………..                       ۹۲/۱۹۳۵۳۲

سلام علیکم                                                                                     ۹۲/۱۱/۱۴

      با احترام پیرو مکاتبات و تاکیدات قبلی  از جمله نامه های شماره ۱۲۲۵۵۰/۹۲ مورخ ۰۴/۰۷/۱۳۹۱ و ۹۰۵۳۶/۹۲ مورخ ۲۶/۰۵/۱۳۹۲ در رابطه با پالایش و اصلاح اقلام اطلاعاتی در سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی کشور به استحضار می رساند :

      با عنایت به راه اندازی سامانه جامع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در مراکز استانها و انتقال اطلاعات اشخاص حقوقی از پورتال شناسه ملی به سامانه جامع ثبت شرکت ها ، جهت جلوگیری از هر گونه مشکلات و تداخل و اشتباه اقلام اطلاعاتی ، خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به اصلاح اطلاعات اشخاص حقوقی واحد ثبتی مربوطه اقدام نمایید . لذا هر گونه مغایرت و داده های ناقص احتمالی در پورتال شناسه ملی تبعات گسترده و بروز مشکلات عدیده ای در راه اندازی سامانه جدید در آن استان در پی خواهد گردید .

   لذا خواهشمند است ضمن رعایت موارد فوق  و با لحاظ اولویت و قید فوریت ، لیست شناسه  ملی اشخاص حقوقی  تکراری و نامعتبر را در قالب فایل اکسل نمونه (فایل پیوست – در اتوماسیون اداری)  بدون قید هر گونه مطالب خارج از موضوع از طریق فایل پیوست اتوماسیون اداری به این اداره کل ارسال تا نسبت به اصلاح و عنداللزوم حذف آن اقدامات موثر از طریق دفتر محترم توسعه و فن اوری اطلاعات صورت پذیرد . بدیهی است ارسال فایل مذکور از سوی آن استان بمنزله انجام رسیدگی کامل و تائید مراتب حذف رکوردهای اعلامی می باشد

                                                                                                               مرتضی ادب

                                                                                    مدیرکل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری

By | ۱۳۹۴-۷-۱ ۰۹:۰۶:۳۵ +۰۳:۳۰ شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۴|بخشنامه ها|۰ نظر

About the Author:

من مشاور حقوقی ثبت سفیر هستم. خوشحال می شوم بتوانم کمکتان کنم. شما می توانید سوالات خود را در قسمت های نظرات و یا بخش مشاوره وبسایت بپرسید. همچنین می توانید با شماره 88880727 021 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا عدد 1 را به 1000727 ارسال فرمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

نظر بدهید