بخشنامه ۱۲۹۶۸۹/۹۳ مورخ ۱۷/۸/۹۳ راجع به رعایت فرصت زمانی برای ارسال آگهی ها به روزنامه رسمی

///بخشنامه ۱۲۹۶۸۹/۹۳ مورخ ۱۷/۸/۹۳ راجع به رعایت فرصت زمانی برای ارسال آگهی ها به روزنامه رسمی

بخشنامه ۱۲۹۶۸۹/۹۳ مورخ ۱۷/۸/۹۳ راجع به رعایت فرصت زمانی برای ارسال آگهی ها به روزنامه رسمی

اداره کل محترم ثبت اسناد واملاک استان ……                                              ۱۲۹۶۸۹/۹۳

۱۷/۸/۹۳

سلام علیکم

با احترام ، پیرو نامه شماره ۹۳۶۳۳/۹۳ مورخ ۱۲/۶/۹۳ در خصوص راه اندازی زیر سیستم انتقال آنی محتوای اسناد تنظیمی در حوزه ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری به شرکت روزنامه رسمی ج.ا.ا به استحضار می رساند :

نظر به اینکه برابر مفاد مقررات مواد ۶ و ۸ نظام نامه ثبت شرکتها مقرر گردیده حداکثر طی مدت یک ماه نسبت به ارسال اسناد تنظیمی جهت انتشار آگهی به روزنامه رسمی اقدام گردد لذا با بررسی مشترک ملاحظه گردید کما کان از استانها و از برخی از مراجع ثبت شرکتها اسنادی را به شرکت محترم روزنامه رسمی ارسال می نمایند که مربوط به ماهها ویا سنوات گذشته بوده ودلیل این اقدام مشخص نمی باشد و از طرفی با توجه به مکانیزه نمودن ارسال دستی اسناد سنواتی مخاطرات جدی را در برداشته و مغایر با ساختار استقرار مکانیزه فعلی می باشد بنابراین خواهشمند است به نحو مقتضی در مراجع ثبت شرکتها اطلاع رسانی گردد که کلیه اشخاص حقوقی چنانچه در گذشته نسبت به ثبت سند در حوزه تاسیس یا تغییرات اقدام نموده اند حداکثر طی مدت یکماه به روزنامه رسمی جهت انتشار آگهی مراجعه نمایند و همچنین مراجع ثبت  شرکتهای مکانیزه از ارائه نامه یا مستندات فیزیکی به متقاضیان جهت ارسال به روزنامه رسمی خودداری نموده وبرابر سوابق و براساس سامانه جامع نسبت به ارسال محتوای الکترونیکی اقدام نمایند و همچنین مراجع ثبت شرکتهای غیر مکانیزه تا استقرار سامانه وفق مقررات حاکم و برابر اولویت و تذکر موضوع فوق الاشعار به متقاضی اقدامات لازم را درخصوص ارسال مستند به روزنامه رسمی اقدام نمایند .

 

 

مرتضی ادب

مدیرکل ثبت شرکتها وموسسات غیرتجاری

By |۱۳۹۴-۷-۱ ۰۹:۲۴:۱۵ +۰۳:۳۰شهریور ۳۱ام, ۱۳۹۴|بخشنامه ها|۲ Comments

About the Author:

من مشاور حقوقی ثبت سفیر هستم. خوشحال می شوم بتوانم کمکتان کنم. شما می توانید سوالات خود را در قسمت های نظرات و یا بخش مشاوره وبسایت بپرسید. همچنین می توانید با شماره 88880727 021 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا عدد 1 را به 1000727 ارسال فرمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

۲ Comments

  1. علی رحمانی ۴ مهر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۱ بعد از ظهر - پاسخ

    ممنون از سایت زیبا و پر محتواتون. امیدوارم روز به روز موفق تر و پر مخاطب تر بشید. در ضمن قالب نوتون هم مبارک! خیلی کار خوبی کردین اون قالب قبلی رو عوض کردین 🙂

    • مشاور حقوقی ۹ آذر ۱۳۹۴ در ۴:۰۲ بعد از ظهر - پاسخ

      سلام دوست عزیز ممنون از محبت شما

نظر بدهید