ثبت نام شرکت

//ثبت نام شرکت

ثبت نام شرکت

جهت ثبت نام شرکت ابتدا پس از ارسال مدارک و درخواست نام شرکت، پس از چند روز ابلاغیه ای مبنی بر رد یا تایید نام قابل رویت است که در صورت تایید این نام به مدت ۳ ماه اعتبار دارد تا ادامه فرایند ثبت شرکت انجام گیرد. و در غیر این صورت نام به صورت خودکار ابطال می شود. و کلیه اقدامات منجر به درخواست تاسیس می بایست در این مدت ۳ ماه انجام گیرد. راهنمای ثبت آنلاین شرکت، برند و مشاوره آنلاین بررسی قابلیت ثبت برند,سفیر مشاوره آنلاین, ثبت شرکت سفیر ثبت شرکت آنلاین

ثبت شرکت آنلاین کاربر گرامی، شما در این بخش از وبسایت می توانید تقاضای ثبت شرکت یا برند خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. بدین صورت که در قسمت ثبت آنلاین شرکت، ابتدا مشخصات مد نظر را وارد و سپس ثبت نمایید. ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت نتیجه مکتوب و تلفنی به صورت دقیق به استحضارتان خواهد رسید. ضمنا یک فرم راهنمایی نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در قسمت بررسی قابلیت ثبت برند نیز، میبایست ابتدا نام برند مورد نظر خود را درج کنید، سپس ظرف مدت ۱۲ ساعت قابلیت ثبت آن به اطلاع شما خواهد رسید. سپس با مشاوره دقیق کارشناسان موسسه حقوقی فردا ، برند شما ثبت خواهد گردید. تمامی سوالات خود را در قسمت مشاوره آنلاین درج نمایید و پاسخ خود را ظرف مدت کوتاهی دریافت کنید. ثبت شرکت اینترنتی کلیه این خدمات آنلاین این وبسایت و مشاوره های تلفنی بعد از آن برای همیشه رایگان میباشد و خواهد بود.

By | ۱۳۹۴-۷-۳ ۱۹:۱۴:۲۵ +۰۳:۳۰ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۴|مقالات|۰ نظر

About the Author:

من مشاور حقوقی ثبت سفیر هستم. خوشحال می شوم بتوانم کمکتان کنم. شما می توانید سوالات خود را در قسمت های نظرات و یا بخش مشاوره وبسایت بپرسید. همچنین می توانید با شماره 88880727 021 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا عدد 1 را به 1000727 ارسال فرمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

نظر بدهید