ثبت برند SYNTHON

به موجب اظهارنامه بین المللی ثبت علامت به شماره ۱۲۴۱۸۰۳ مورخ: ۲۰۱۵/۰۴/۰۹ در اجرای موافقتنامه مادرید/پروتکل علامت تجاری با مشخصات زیر تقاضای ثبت شده است.
مالک اظهارنامه : SYNTHON HOLDING B.V.
به نشانی : Microweg 22 NL-6545 CM Nijmegen Netherlands

اجزاء علامت:کلمه SYNTHON به لاتین طبق نمونه.
کالاها / خدمات / طبقه / طبقات :
طبقه ۴۰: به سازی مواد در خصوص ترکیبات داروئی،بهسازی مواد در زمینه صنایع داروئی،بیودارویی،بهسازی در زمینه مواد خام مورد استفاده در داروسازی
طبقه ۴۲:خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات دارویی. خدمات تحقیقات زیست پزشکی. شیمی و زیست شناسی آزمایشگاه. خدمات آزمایشگاهی علمی؛ تحقیقات دارویی و توسعه در زمینه های دارویی، اطلاعات مربوط به تحقیقات پزشکی و دارویی در زمینه دارو؛ ارائه اطلاعات در مورد نتایج حاصل از آزمایشات بالینی برای دارو؛ کنترل کیفیت محصولات به منظور صدور گواهینامه. پژوهش آزمایشگاهی و تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی. تحقیق و طراحی برای صنعت داروسازی. تحقیق و توسعه برای دیگران. کشف مواد مخدر. تست در زمینه کنترل کیفیت. انجام آزمایش های بالینی برای دارو؛ انجام کنترل کیفیت دارو؛ ارائه اطلاعات و داده های مربوط به تحقیقات پزشکی و تحولات. پژوهش های علمی و پزشکی و توسعه؛ توسعه داروهای که باید توسط و تحت علامت تجاری اشخاص ثالث فروخته شده، توسعه مواد اولیه دارویی برای صنعت داروسازی.

About the Author:

من مشاور حقوقی ثبت سفیر هستم. خوشحال می شوم بتوانم کمکتان کنم. شما می توانید سوالات خود را در قسمت های نظرات و یا بخش مشاوره وبسایت بپرسید. همچنین می توانید با شماره 88880727 021 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا عدد 1 را به 1000727 ارسال فرمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

نظر بدهید