ثبت برند B

به موجب اظهارنامه بین المللی ثبت علامت به شماره ۱۲۳۷۷۲۳ مورخ: ۲۰۱۵/۰۳/۰۵ در اجرای موافقتنامه مادرید/پروتکل علامت تجاری با مشخصات زیر تقاضای ثبت شده است.
مالک اظهارنامه : Beats Electronics, LLC
به نشانی : ۸۶۰۰ Hayden Place, Culver City CA 90232 (United States ofAmerica)

اجزاء علامت: حرف “b” به لاتین و تصویر طبق نمونه.
کالاها / خدمات / طبقه / طبقات :
طبقه ۹:ضبط صدا های موسیقی؛ فیلم های ضبط شده این برنامه شامل موسیقی؛ ضبط صدا و ویدئو دانلود این برنامه شامل موسیقی، اجرای موسیقی و ویدیو های از موسیقی. موسیقی از پیش ضبط، دانلودموسیقی، دیجیتال؛ رابط کاربر برای تلویزیون و ویدئو بر روی تجهیزات ارتباطی ؛ نرم افزار های کامپیوتری برای استفاده در تحویل، توزیع و انتقال موسیقی دیجیتال و صوتی مربوط به سرگرمی، فیلم، متن و محتوای چند رسانه ای. نرم افزار های کامپیوتری برای فعال کردن انتقال، ذخیره سازی، به اشتراک گذاری، جمع آوری، ویرایش، سازماندهی و اصلاح صوتی، تصویری، پیام ها، تصاویر و داده های دیگر برای استفاده در شبکه های اجتماعی، چت آنلاین و بازی های تعاملی، برای استفاده در ایجاد پایگاه داده های شبکه های اجتماعی و برای استفاده در شبکه های اجتماعی مدیریت داده ها. نرم افزار های کامپیوتری برای ایجاد پایگاه داده قابل جستجو از اطلاعات و داده ها برای پایگاه داده های شبکه های اجتماعی کارت های هدیه، یعنی، کارتهای مغناطیسی کد گذاری کارت های هدیه.
طبقه ۱۶:کارت های هدیه، یعنی کارتهای غیر مغناطیسی کد گذاری کارت های هدیه. گواهی هدیه چاپ. غیر مغناطیسی کارت خرید سیم کارت های اعتباری برای اجازه دادن به کاربران برای انتقال ارزش مالی در خط از طریق شبکه های ارتباطی الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری محلی و جهانی و دستگاه های ارتباطی بی سیم کد گذاری. غیر مغناطیسی کارت خرید سیم کارت اعتباری برای خرید آنلاین از موسیقی، فیلم، ورزش، اخبار و مطالب سرگرمی از طریق شبکه های ارتباطی الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری محلی و جهانی و دستگاه های ارتباطی بی سیم کد گذاری.
طبقه ۳۸:لوازم صوتی و رادیو و تلویزیون سمعی و بصری و انتقال داده ها و اطلاعات از طریق شبکه های ارتباطی الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری محلی و جهانی و شبکه های ارتباطی بی سیم؛ جریان های صوتی و سمعی و بصری از طریق شبکه های ارتباطی الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری محلی و جهانی و شبکه های ارتباطی بی سیم؛ خدمات وب سایت. ارائه در خط اتاق های چت و انجمن ها بحث و گفتگو برای انتقال پیام های، صوتی، تصویری، و عکس های دیجیتال در میان کاربران در زمینه منافع عمومی. ارتباط از راه دور بر روی اینترنت، یعنی، انتقال صدا و تصویر. جریان از موسیقی، فیلم، برنامه های تلویزیونی، اخبار رویدادهای جاری، اخبار سرگرمی، و برنامه های ورزشی را به کاربران آنلاین از طریق یک شبکه ارتباطی است.
طبقه ۴۱:خدمات سرگرمی، یعنی، ارائه برنامه های رادیو و تلویزیون آنلاین برنامه شامل موسیقی و سرگرمی، اخبار رویداد فعلی، اخبار سرگرمی، برنامه های مربوط به سرگرمی در ماهیت فیلم از اجرای موسیقی، و بازی های کامپیوتری آنلاین، همه را به کاربران از طریق یک شبکه ارتباطی تحویل. ارائه یک پایگاه داده آنلاین از طریق یک شبکه ارتباطی شامل موسیقی، فیلم، برنامه های تلویزیونی، اخبار رویداد فعلی، اخبار سرگرمی، ورزش، برنامه ها و بازی های مربوط به سرگرمی، تولید موسیقی. ارائه بازی های رایانه ای آنلاین. اجاره فیلم، ویدئو و کامپیوتر بازی و ضبط موسیقی از طریق یک شبکه ارتباطی است.
طبقه ۴۲:ارائه یک وب سایت شبکه های آنلاین تعاملی، از طریق شبکه های ارتباطی الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری محلی و جهانی و دستگاه های ارتباطی بی سیم، با استفاده از تکنولوژی که کاربران را قادر به برنامه صوتی، تصویری، فیلم، متن و دیگر محتوای چند رسانه ای. ارائه وب سایت های نرم افزار غیر قابل دانلود کاربران را قادر به برنامه های صوتی، تصویری، فیلم، متن و دیگر محتوای چند رسانه ای در زمینه موسیقی، ویدئو، رادیو آنلاین، سرگرمی و رویدادهای فرهنگی ( ارائه موتورهای جستجو و سیستم عامل های جستجو برای به دست آوردن اطلاعات و محتوا از طریق شبکه های ارتباطی الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری محلی و جهانی و دستگاه های ارتباطی بی سیم؛ خدمات کامپیوتر، یعنی، ایجاد شاخص های مبتنی بر شبکه های کامپیوتری اطلاعات، وب سایت ها و منابع موجود بر روی شبکه های ارتباطی الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری محلی و جهانی و دستگاه های ارتباطی بی سیم؛ جستجو، مرور و بازیابی، برای دیگران، اطلاعات، سایت ها، و سایر منابع در دسترس در شبکه های ارتباطی الکترونیکی، شبکه های کامپیوتری محلی و جهانی و دستگاه های ارتباطی بی سیم

About the Author:

من مشاور حقوقی ثبت سفیر هستم. خوشحال می شوم بتوانم کمکتان کنم. شما می توانید سوالات خود را در قسمت های نظرات و یا بخش مشاوره وبسایت بپرسید. همچنین می توانید با شماره 88880727 021 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید و یا عدد 1 را به 1000727 ارسال فرمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

نظر بدهید